Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224
Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

Doładuj telefon i wspomóż Fundację LEX NOSTRA !

Od teraz wszyscy mamy możliwość wsparcia działań Fundacji. Wystarczy doładować swój telefon komórkowy przez internet.

KLIKNIJ TU ABY DOŁADOWAĆ TELEFON I WSPOMÓC FUNDACJĘ

Oferta doładowań skierowana jest do osób posiadających numer w jednej z sieci: Heyah, Orange, Plus GSM oraz T-Mobile.

Jedyne co nalezy zrobić to kliknąć na jeden z bannerów na portalu Fundacji promujących doładowania, wybrać swoją sieć komórkową, wpisać numer telefonu, kwotę którą chcemy zasilić swoje konto oraz adres email. Następnie klikamy „Dalej” i system przenosi nas do wyboru formy płatności przez internet.

Cała kwota pozyskana z prowizji z doładowań zostanie przeznaczona na działania statutowe Fundacji LEX NOSTRA. O tym, czym zajmuje się aktualnie Fundacja możesz dowiedzieć się na naszej strony głównej.

Zachęcamy do wyrobienia sobie nawyku doładowywania konta przez portal Fundacji LEX NOSTRA. Pomoc nic nie kosztuje. Wszystkim dziękujemy !

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: