Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224

LexNostra_

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią wywiadu, jakiego Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski udzielił „Gazecie Senior”. Rozmowa dotyczyła początków Fundacji, jej obecnych działań i  interwencji, społecznej edukacji prawnej, aktywności Fundacji w parlamencie. Oczywiście, pojawiły się też wątki najbardziej interesujące adresatów gazety, czyli sprawy seniorów. Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA zdradził w rozmowie z „Głosem Seniora”, dlaczego problemy ludzi starszych są tak ważne dla Fundacji i osób w niej działających, opowiedział też o swojej poważnej chorobie i osobistych doświadczeniach zdrowotnych, które pozwalają mu, mimo młodego wieku, realnie oceniać problemy seniorów w Polsce.