Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski w TVP Białystok – serwis informacyjny „Obiektyw”!

Szanowni Państwo,

prezentujemy materiał filmowy z programu informacyjnego TVP Białystok „Obiektyw” (od 11 minuty 18 sekundy zawartego pod tekstem wydania programu) dotyczący przeciągającego się remontu przy jednej z ulic w Czarnej Białostockiej. W materiale pojawiają się wypowiedzi Dyrektora Fundacji LEX NOSTRA, zgłaszającego swe wątpliwości nie tylko co do przewlekłego trwania, ale też formy remontu ulicy. To właśnie tam mieści się podlaska filia Fundacji LEX NOSTRA, do której po remoncie mogą mieć utrudniony dostęp osoby niepełnosprawne, które często pojawiają się w filii Fundacji. Mamy nadzieję, że spełnią się zapowiedzi urzędników samorządowych deklarujących, że przy zakończeniu remontu wprowadzone zostaną takie jego poprawki, które umożliwią tak mieszkańcom wszystkich domów przy ulicy, jak i gościom Fundacji LEX NOSTRA, komfortowo poruszać się po opisanym terenie. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym (od 11 minuty 18 sekundy serwisu):