Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224
Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

dsc_01281

W środę 21 grudnia 2016 roku Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski, społeczny asystent Posła na Sejm RP Kornela Morawieckiego, wziął udział we wrocławskim spotkaniu opłatkowym Stowarzyszenia Solidarność Walcząca, zrzeszającego sympatyków i dawnych działaczy antykomunistycznej podziemnej organizacji Solidarność Walcząca. W spotkaniu wzięli udział także m.in. założyciel legendarnej SW, lider ugrupowania Wolni i Solidarni, poseł Kornel Morawiecki, oraz wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki. W kuluarach spotkania wicepremier Morawiecki udzielił wywiadu WiS TV, rozmowę prezentujemy poniżej. Na zdjęciu: lider WiS, poseł Kornel Morawiecki ze swoimi społecznymi asystentami – Dyrektorem Fundacji LEX NOSTRA Maciejem Lisowskim oraz Piotrem Winiarskim.

Kategorie: Aktualności, Polecamy