Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224
Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

sejmowo

Szanowni Państwo,

w związku z dzisiejszą konferencją prasową posłów Koła Poselskiego Wolni i Solidarni, związaną z poinformowaniem opinii publicznej o rejestracji partii Wolni i Solidarni, informujemy, że nikt z członków władz i dyrekcji Fundacji LEX NOSTRA nie jest zaangażowany w proces tworzenia partii Wolni i Solidarni i nie zamierza do niej przystępować. Fundacja LEX NOSTRA pozostaje tym samym wierna swojej tradycji bycia organizacją apolityczną.

Współpraca Dyrektora Fundacji LEX NOSTRA Macieja Lisowskiego z liderem Koła Poselskiego Wolni i Solidarni Posłem Kornelem Morawieckim ma charakter społeczny i obejmuje jedynie kwestie prac parlamentarnych, np. opiniowanie przez Fundację projektów ustaw związanych z wymiarem sprawiedliwości i procedowanych przez Sejm.

Dyrekcja, Rada i Zespół Fundacji LEX NOSTRA

Kategorie: Aktualności, Polecamy