Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224

spoleczenstwo

Niesiemy pomoc prawną pokrzywdzonym działalnością urzędników. W szczególności bronimy przedsiębiorców, których okradziono z dorobku życia i często pozbawiono wolności. Znani jesteśmy z bezkompromisowego,  skutecznego podejścia do poszczególnych spraw i wielu udanych interwencji.

Dlatego Państwa pomoc jest niezmiernie ważna, gdyż umożliwia nam dalsze działanie i rozwój Fundacji.

Nasza Fundacja organizuje wiele projektów do których zapraszamy zaprzyjaźnione firmy i sponsorów. Jesteśmy otwarci na nowe firmy, które chciałyby się zaangażować w działalność dobroczynną.

Zostań dobroczyńcą

Wpłata na konto online przez eCard

Wsparcie przez SMS

Doładuj telefon i wspomóż Fundację

Zostań Wolontariuszem

Zaangażowanie

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: