ROZDAJEMY E-BOOKI! Przekaż 1% na pomoc prawną dzieciom!

Uwaga! Rozdajemy e-booki! Gorąco namawiamy Państwa do przekazania 1% podatku na pomoc prawną dzieciom, które nie ze swojej winy popadły w problemy finansowe i prawne. Jak to zrobić?

Wystarczy podczas wypełniania zeznania podatkowego (zależnie od sposobu rozliczeń, może to być np. PIT-28, PIT-36 czy PIT-37) wskazać w odpowiedniej rubryce jako organizację pożytku publicznego Fundację LEX NOSTRA, wpisując nasz numer KRS: 0000365293.

W podziękowaniu za pomoc przekażemy Państwu zestaw wartościowych e-book’ów z poradami prawnymi, zawierających obszerną wiedzę między innymi na temat rozwiazywania problemów z zadłużeniem a także o tym, o czym należy pamiętać przy okazji spraw spadkowych oraz podpisywania umowy zlecenia.

Jak wypełnić PIT?

Pierwszy sposób:

Najwygodniejsza metoda to pobranie naszego darmowego programu do rozliczenia PIT ze strony http://rozliczpit.lexnostra.pl. Wygodny kreator poprowadzi Państwa „za rękę” przez meandry rozliczenia podatku, a program sam zadba o to, by przekazać 1% wyliczonego podatku na pomoc prawną dzieciom prowadzoną przez naszą Fundację.

Drugi sposób:

W rubryce „wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” należy wpisać:

numer KRS: 0000365293

– cel szczegółowy: to pole można pozostawić puste lub wpisać „pomoc prawna dzieciom”

– wnioskowaną kwotę np.: 118,76 zł – jeśli wypełniają Państwo rozliczenie za pomocą programu, kwota ta pojawie się w odpowiednim polu automatycznie

wzorpit

Jak otrzymać e-booki?

To proste. Wystarczy wypełnić PIT (najlepiej za pomocą naszego darmowego programu http://rozliczpit.lexnostra.pl ale można także w każdy inny sposób), wysłać go do urzędu skarbowego, a następnie napisać do nas e-mail na adres fundacja@lexnostra.pl

W temacie wiadomości proszę wpisać: „PIT dla dzieci”. Nie musza Państwo przysyłać nam żadnych potwierdzeń nadania ani zrzutów ekranowych wypełnionych deklaracji. Wierzymy, że Ci z Państwa, którzy zgłaszają się do nas po darmowe e-booki pomogli „naszym dzieciakom” po prostu z potrzeby serca!