Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224

DAROWIZNA

Każdy z może przekazać darowiznę fundacji, wspierając nasze cele statutowe. Każda złotówka, pomaga!!

Najprostszym sposobem jest przekazanie darowizny na konto fundacji:

bzwbklogo

Fundacja LEX NOSTRA, ul. Sienna 45 lok. 5, 00-121 Warszawa

Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną:

BZ WBK numer konta PL 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224 (SWIFT: WBKPPLPPXXX)

Istnieje możliwość odliczenia darowizny przekazanej na rzecz Fundacji LEX NOSTRA w roku 2016 w rozliczeniu PIT za 2016 rok, jako darowizny przekazanej na rzecz organizacji realizującej cele pożytku publicznego.

Aby skorzystać z tego odpisu, darowizna powinna byś przekazana na rachunek bankowy Fundacji w roku 2016 oraz udokumentowana zaświadczeniem wystawionym przez Fundację LEX NOSTRA. Ulga nie może przekraczać 6 proc. uzyskanego rocznego dochodu.

Zachęcamy również do przekazywania drobnych kwot na rzecz fundacji, np. poprzez stałe zlecenie w banku.

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: