Cyberbezpieczeństwo

Fundacja LEX NOSTRA dziękuje za napływające życzenia świąteczne

ju1

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za wszystkie napływające do Fundacji LEX NOSTRA drogą mailową, telefoniczną i pocztową życzenia świąteczne. Skala i ilość życzeń jest dla nas miłym i cennym wyróżnieniem, przekonuje nas o tym, że nasza działalność ma nie tylko dużą wartość i sens, lecz także jest dostrzegana tak przez osoby prywatne, jak i instytucje publiczne, samorządowe, placówki dyplomatyczne (na zdjęciu życzenia od Ambasady USA w Polsce), organizacje społeczne i polityczne, parlamentarzystów, środowiska naukowe i organizacje przedsiębiorców. Raz jeszcze dziękujemy za życzenia i dotychczasową współpracę, a już niebawem zaprezentujemy podsumowanie działalności Fundacji LEX NOSTRA w roku 2017 i zarys planów Fundacji na przyszły rok.

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA