Regulamin Strony
AKCEPTUJĘ

Piękny dar dla Fundacji LEX NOSTRA z Przedstawicielstwa Rządu Regionalnego Kurdystanu w Polsce

Miłym akcentem początku 2021 roku jest dla Fundacji LEX NOSTRA korespondencja i dar w postaci kalendarza na rok 2021 z malarstwem Bahrama Hajou przesłany z Przedstawicielstwa Rządu Regionalnego Kurdystanu w Polsce, którą otrzymaliśmy.

Bez wątpienia jest to miła prognostyka także w kontekście planów Fundacji na rok 2021, wśród których istotnym punktem jest rozwinięcie współpracy międzynarodowej. Więcej o planach Fundacji na 2021 roku już wkrótce, poniżej prezentujemy treść pisma od Pełnomocnika Rządu Regionalnego Kurdystanu w Polsce od Pana Ziyad Raoof, adresowane do Macieja Lisowskiego, Dyrektora Fundacji LEX NOSTRA.

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA