Regulamin Strony

„KONCERT MUZYKI POLSKIEJ” W WILNIE

Fundacja_lex_nostra_koncert_muzyki_polskiej_w_Wilnie_2021

Szanowni Państwo,

informujemy, jak również serdecznie zapraszamy na wydarzenie kulturalne organizowane przez naszą Fundację – koncert symfoniczny pn. „KONCERT MUZYKI POLSKIEJ”.

Koncert odbędzie się już w najbliższą środę tj. 25 sierpnia 2021 roku o godz. 20:00 w Kościele parafii pw. św. Józefa w Wilnie, ul. Tolminkiemio 4.

Podczas koncertu swoje umiejętności zaprezentuje 30-osobowa Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego. Koncert charakteryzować się będzie najwyższym stopniem wykonawstwa. Oprócz doznań intelektualno-muzycznych, Koncert będzie miał dodatkową wartość – głęboki przekaz patriotyczny.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacji Promocji Mediacji i Edukacji Prawnej LEX NOSTRA. Partnerem wydarzenia jest Fundacja „Kultura Wilna” oraz „Fundacja PZU”.

Koncert dofinansowano w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022, w ramach programu dotacyjnego Instytutu Adama Mickiewicza „Kulturalne pomosty”.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Dla osób, które nie będą mogły wziąć bezpośredniego udziału w koncercie, na naszej stronie internetowej zostanie opublikowana relacja z wydarzenia.

Zapraszamy!!!

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski wraz z całym zespołem LEX NOSTRA.