Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224

W piątek 14 lipca 2017 roku Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski wziął udział, na zaproszenie Ambasadora Francji w Polsce Pierre’a Levy, w odbywającej się w warszawskiej Ambasadzie Francji uroczystości z okazji przypadającego 14 lipca Święta Narodowego Francji. Spotkanie było okazją do spotkań i rozmów Dyrektora Fundacji LEX NOSTRA Macieja Lisowskiego z Ambasadorem, dyplomatami z różnych krajów, politykami, przedstawicielami władz państwowych, reprezentantami świata kultury i nauki. Na załączonych zdjęciach oprócz Macieja Lisowskiego możemy zobaczyć m.in. Ambasadora Francji Pierre’a Levy, Ambasadora Armenii w Polsce Edgara Ghazaryana, Posła na Sejm RP Kornela Morawieckiego, członków Legii Cudzoziemskiej, prawnik Fundacji LEX NOSTRA Katarzynę Walków.

IMG_2215   20170714_152708   walkowa legionowoIMG_2209Zaproszenie Ambasada Francuska

Kategorie: Aktualności, Polecamy