wywiadDyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski w obszernej rozmowie na antenie Niezależnej TV przedstawia bieżące działania i plany Fundacji, precyzuje też temat wsparcia Fundacji dla kilkudziesięciu kandydatów w ostatnich wyborach parlamentarnych. Odnosi się też do tematu bulwersującego przebiegu zagadkowej kontroli Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w Fundacji LEX NOSTRA – czy kontrolerzy celowo zmierzają do pozbawienia Fundacji LEX NOSTRA statusu Organizacji Pożytku Publicznego? Zapraszamy do zapoznania się z całością rozmowy: