procent2014-dzieciWiele dzieci w Polsce wchodzi w dorosłe życie z długami. Te długi to efekt błędów dorosłych oraz złego prawa. Możesz pomóc tym dzieciom wejść bezpiecznie w dorosłe życie.

Fundacja LEX NOSTRA przeznaczy środki pozyskane z tegorocznego 1% podatków na pomoc prawną dzieciom zadłużonym z powodu błędów osób dorosłych, tragicznych sytuacji losowych i absurdów polskiego prawa.

Ty też możesz pomóc! Wystarczy, że przekażesz nam 1% swojego podatku.

Jak pomóc zadłużonym dzieciom?

> ROZLICZ Z NAMI PIT – KLIKNIJ TU – DARMOWY PROGRAM <

Wypełniając zeznanie podatkowe w rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP” odpowiedniego formularza PIT podaj nazwę oraz numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego:

Fundacja Promocji Mediacji i Edukacji Prawnej Lex Nostra

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: