Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

LN_logoFundacja LEX NOSTRA wraz ze Stowarzyszeniem RKW Ruch Kontroli Wyborów Ruch Kontroli Władzy podejmuje dyżur prawników udzielających porad i formułujących protesty wyborcze.

Stowarzyszenie RKW Ruch Kontroli Wyborów Ruch Kontroli Władzy zawarło porozumienie z Fundacją Lex Nostra w sprawie prawnej pomocy wolontariuszom pilnującym prawidłowego przebiegu wyborów parlamentarnych w przypadku odkrycia przez nich przypadków łamania prawa wyborczego i fałszowania wyborów.

Numery telefonów pod którymi dyżurują dwie osoby z Kancelarii Prawnej Fundacji LEX NOSTRA, która wzięła na siebie udzielanie porad i formułowanie protestów wyborczych.

DYŻURY PRAWNIKÓW BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ RÓWNIEŻ W TRAKCIE NIEDZIELNEGO GŁOSOWANIA 25 PAŹDZIERNIKA, W GODZINACH OTWARCIA LOKALI WYBORCZYCH, OD GODZ. 7 DO GODZ. 21.

PORADY i PROTESTY WYBORCZE – Dyżur Prawników LEX NOSTRA tel. 780 517 604  lub 723 603 723

Kategorie: Aktualności