Wynik zapytania ofertowego nr 1/2019

WYNIK ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego zapytania ofertowego nr 1/2019 dotyczącego sprzedaży bonów podarunkowych na zakup żywności w ramach realizacji przez Fundację Promocji Mediacji i Edukacji Prawnej LEX NOSTRA zadania ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości w zakresie udzielania pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz osobom im najbliższym, udzielania pomocy świadkom i osobom im najbliższym dla jednostek niezaliczanych do sektora finansów publicznych i niedziałających w celu osiągnięcia zysku, w tym stowarzyszeń, fundacji, organizacji i instytucji na lata 2019-2021 złożono jedną ofertę.

Na podstawie kryterium najniższej ceny wybrano ofertę SODEXO BENEFITS AND REWARDS SERVICES POLSKA Sp. z o.o., ul. Kłobucka 25, 02-699 Warszawa, z ceną brutto 60 000 zł.