Szanowni Państwo!

Fundacja LEX NOSTRA od lat organizuje pomoc dla osób pokrzywdzonych przez prawo i jego przedstawicieli. Wiemy, że możemy pomóc wszystkim tym, którzy tego potrzebują, ale potrzebujemy wsparcia z Państwa strony. Nie możemy pozwolić na to, by wizerunek Fundacji LEX NOSTRA w internecie kształtowała ludzi, których jedynym celem jest wyeliminowanie nas z życia publicznego lub leczenie własnych kompleksów.

Dlatego serdecznie prosimy wszystkich tych z Państwa, którym przez te lata pomogliśmy i tych, którzy po prostu doceniają nasze cele i działania o wyrażanie swoich opinii. Formularz dodawania opinii znajduje się na samym dole strony.

Dziękujemy!

[full-testimonials]

Wypełnij formularz:

[testimonial-form]

Uwaga! Wszystkie opinie są moderowane. Treści wulgarne, nieprawdziwe, godzące w dobre imię Fundacji LEX NOSTRA, jej założyciela i dyrektora Macieja Lisowskiego, jej pracowników, współpracowników, podopiecznych, dobroczyńców i Przyjaciół nie będą zatwierdzane. Dziękujemy za zrozumienie!