Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

Fundacja LEX NOSTRA jest otwarta na współpracę z mediami. W większości spraw na forum publicznych Fundację reprezentuje jej twórca i dyrektor Maciej Lisowski.

W sprawie wywiadów, komentarzy dla prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych prosimy o bezpośredni kontakt z nami (dane kontaktowe znajdą Państwo na tej stronie).

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zaproszenia lub odmowy udzielenia komentarza, jeśli miałyby one kolidować z misją i założeniami Fundacji lub też uczestnictwo w spotkaniu nie jest możliwe ze względów technicznych (na przykład zbieżność terminów).

W sprawie ewentualnych przedruków naszych tekstów lub innego wykorzystania naszych materiałów zapraszamy tutaj.

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: