Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

Pismo Prokuratury Rejonowej Warszawa – Mokotów w sprawie wniosku Fundacji LEX NOSTRA

o podjęcie na nowo postępowania.

images-PR WM pismo-586x803

Otrzymaliśmy informację, iż po interwencji Fundacji „LEX NOSTRA” śledztwo zostało wznowione.

Obecnie przesłuchiwani są świadkowie. Mamy nadzieję, iż tym razem Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów dokładnie wyjaśni wszystkie okoliczności śmierci Rafała Kani !

Matka dochodzi prawdy o śmierci syna

– matactwa prokuratury w sprawie śmiertelnego wypadku – ciąg dalszy interwencji Fundacji

W wyniku interwencji Fundacji, Z-ca Prokuratura Rejonowego Warszawa Mokotów prok. Anna Wereszczyńska poinformowała nas, iż kierowana przez nią prokuratura podejmie decyzje w sprawie wznowienia postępowania w sprawie tragicznej śmierci Rafała Kani, o co od 6 lat walczy matka Rafała – Elżbieta Kania.

Prokurator zażądała od Fundacji dodatkowych wyjaśnień, co uczyniliśmy.

Poniżej przedstawiamy nasze pismo w tej sprawie.

Mamy nadzieję, że tym razem prokuratura przeprowadzi skrupulatne i bezstronne śledztwo w tej jakże bulwersującej sprawie.

Dyrektor Fundacji

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wstępnym.

images-stories-kania 1 strona-736x1009

images-stories-ln kania p 11 06 20 s2-736x1034
images-stories-ln kania p 11 06 20 s3-736x1024

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: