Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku na pomoc potrzebującym opieki prawnej

Dyrektor Fundacji Maciej Lisowski został zaproszony na Konferencję z okazji XIX-lecia działalności Polskiego Lobby Przemysłowego – organizacji mającej na celu obronę polskiego przemysłu, w tym również zbrojeniowego.

Maciej Lisowski uczestniczy także w pracach koordynowanego przez Polskie Lobby Przemysłowe – „Konwersatorium o lepszą Polskę”, cyklicznie opracowującego „Raport o stanie państwa i sposobach jego naprawy„.

o lepsza polske

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: