Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

W listopadzie ubiegłego roku pisaliśmy o dramatycznym przypadku Sławomira Swaczyny, który kilka lat temu dosłownie spłonął podczas wykonywania obowiązków służbowych. Do wypadku doszło w wyniku rażących zaniedbań w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy ze strony pracodawcy.

prokurator-swaczyna-reporter

Przeczytaj: „Prokurator, która się faktom nie kłania”

Żona tragicznie zmarłego wciąż walczy o sprawiedliwość – próbuje poznać prawdę o śmierci męża oraz doprowadzić do tego, by podobne wypadki nigdy więcej się już nie zdarzyły. Wszystko na nic, a to za sprawą wyjątkowo niekompetentnej i upartej prokurator Katarzyny Kalinowskiej-Rinas.

Do sprawy powrócił „Reporter”, w którym ukazał się nasz tekst.

Plik do pobrania (.pdf): LINK

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: