Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

sad mlotek

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż rozprawa apelacyjna pokrzywdzonej p. Danuty Jahołkowskiej odbyła się w dniu 11.02.2013 r.

Sąd Okręgowy w Białymstoku dopuści Fundację LEX NOSTRA do postępowania i uchylił wyrok uniewinniający domniemanego sprawcę pobicia p. Danuty, oraz nakazał ponownie przeprowadzić proces.

Będziemy nadal śledzić przebieg postępowania.

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

Opis sprawy jest na stronie Fundacji LEX NOSTRA

pod tytułem: „Prokuratura chce aresztować pobita kobietę, oskarżyciela posiłkowego w swojej sprawie ! – kolejny skandal w Prokuraturze Rejonowej w Białymstoku„.

O sprawie w mediach:

Wgospodarce.pl

Niepoprawni.pl

Afery i Bezprawie

Nasz blog w salon24.pl

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: