Wsparcie przez SMS

Możesz wesprzeć działania naszej Fundacji w bardzo prosty sposób, przekazując drobną kwotę przy pomocy usługi SMS Premium. Wystarczy wysłać wiadomość na jeden z poniższych numerów. Uwaga! Otrzymanego kodu zwrotnego nie trzeba nigdzie wpisywać – można potraktować go jako potwierdzenie wpłaty.

Wyślij SMS o treści KD.LEXNOSTR na wybrany numer:

7155 – koszt 1zł + VAT

7555 – koszt 5zł + VAT

7955 – koszt 9zł + VAT

92555 – koszt 25zł + VAT

Usługę SMS Premium dostarcza eCard.pl – największy polski operator systemów płatności elektronicznych, co gwarantuje bezpieczeństwo i poufność transakcji. Pamiętaj też, że wysyłając wspierający Fundację SMS nie przekazujesz nam swojego numeru telefonu, Twój numer nie zostanie także dopisany do żadnej usługi subskrypcyjnej ani przekazany osobom i firmom trzecim. Twój numer będzie znany wyłącznie firmie eCard i zostanie wykorzystany wyłącznie w celu realizacji usługi oraz w przypadku ewentualnego postępowania reklamacyjnego.