Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224
Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

radpluss          baran

Zachęcamy do wysłuchania audycji „Środek Tygodnia” Radia Plus. Gościem środowej odsłony programu był Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski (drugim z rozmówców był redaktor Marek Domagalski z redakcji dziennika „Rzeczpospolita”). Tematem długiej i merytorycznej rozmowy prowadzonej przez redaktor Kamilę Baranowską były kwestie funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości, stan polskiego sądownictwa, kwestia niesłusznych wyroków i pomyłek sądowych (w kontekście głośnej sprawy Tomasza Komendy). Całość rozmowy pod linkiem poniżej: