video-konfa-niezaleznosc-prokuratura-trailer17 lipca 2014 w siedzibie Stowarzyszenia Wolnego Słowa w Warszawie odbyła się konferencja pod hasłem „Pomiędzy niezależnością a bezkarnością – rzecz o prokuraturze”.

O przewlekłości postępowań i kwestii odpowiedzialności prokuratury za bezzasadne postępowania karne opowiadali: Maciej Lisowski, Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA oraz Zbigniew Góra – niesłusznie skazany za zabójstwo lubelskiej lekarki, a następnie uniewinniony.

W czwartek (24 lipca 2014) opublikujemy pełną relację ze spotkania. Dziś zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi video:

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: