Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224

pu2 pu3ru4

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski uczestniczył w grudniu w Kijowie, na zaproszenie Komisji Integracji Europejskiej Rady Najwyższej Ukrainy (jednoizbowego parlamentu Ukrainy), w spotkaniu inaugurującym działanie Międzynarodowego Funduszu Wspierania Ukrainy. Spotkanie odbywało się w Sali Konferencyjnej Rady Najwyższej Ukrainy. Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski w trakcie spotkania wygłosił przemówienie, miał też okazję spotkać się i odbyć ważne rozmowy z ukraińskimi parlamentarzystami, przedstawicielami rządu Ukrainy, reprezentantami ukraińskich organizacji prawnych i pozarządowych. Załączamy zdjęcia wykonane w trakcie konferencji.

Kategorie: Aktualności, Polecamy