Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski na wrocławskim spotkaniu opłatkowym Stowarzyszenia Solidarność Walcząca!

W środę 21 grudnia 2016 roku Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski, społeczny asystent Posła na Sejm RP Kornela Morawieckiego, wziął udział we wrocławskim spotkaniu opłatkowym Stowarzyszenia Solidarność Walcząca, zrzeszającego sympatyków i dawnych działaczy antykomunistycznej podziemnej organizacji Solidarność Walcząca. W spotkaniu wzięli udział także m.in. założyciel legendarnej SW, lider ugrupowania Wolni i Solidarni, poseł Kornel Morawiecki, oraz wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki. W kuluarach spotkania wicepremier Morawiecki udzielił wywiadu WiS TV, rozmowę prezentujemy poniżej. Na zdjęciu: lider WiS, poseł Kornel Morawiecki ze swoimi społecznymi asystentami – Dyrektorem Fundacji LEX NOSTRA Maciejem Lisowskim oraz Piotrem Winiarskim.