Fundacja LEX NOSTRA nadal działa. Na przekór bydlaczkom!

Reaching hands

Oświadczenie

Z pełną odpowiedzialnością oświadczam, że przez ostatnie kilkanaście miesięcy miały miejsce zaciekłe ataki mające na cel zakończenie działalności lub wrogie przejęcie Fundacji LEX NOSTRA (co sprowadzałoby się też do jej likwidacji), a mnie – jej twórcę i Dyrektora wykluczenie: początkowo z życia publicznego, a następnie z życia fizycznego (marzec 2022 r.).

W skład zorganizowanej grupy przestępczej, mające na celu jak napisałem powyżej, niestety weszły osoby zawodowo związane z Fundacją LEX NOSTRA, jak i również niestety funkcjonariusze państwowi (m.in. Ministerstwa Sprawiedliwości), oraz dziennikarz stacji TVN. Na zlecenie tej grupy przestępczej Fundacja LEX NOSTRA najpierw została ograbiona z pieniędzy i „opluta” stekiem kłamstw i konfabulacji przez niektóre media, co miało na celu dyskredytacje 12-letnich olbrzymich osiągnięć Fundacji LEX NOSTRA, w tym także wspierania Ukrainy i opozycji Białoruskiej, co możecie znów Państwo zobaczyć w historycznych zapisach niniejszej strony.

Szczytem bezczelności było dokonane przez mojego prywatnie „przyjaciela”, a także zaufanego informatyka, usuniecie z serwera Fundacji, prowadzonej nieprzerwanie przez 12 lat strony internetowej, a także nie wydanie sporządzanej przez niego kopii zapasowej strony.
Obecnie trwają szeroko zakrojone działania odpowiednich służb, czego przykładem jest np. ponowne uruchomienie strony Fundacji.
W ramach możliwości prawnych ograniczających możliwość publicznego informowania o toczących się postępowaniach, postaram się informować na bieżąco zarówno o opisanej powyżej sytuacji, a z całą pewnością o bieżących interwencjach Fundacji LEX NOSTRA!

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA