Korespondencja z Fundacją LEX NOSTRA

Każdego tygodnia przysyłacie Państwo do Fundacji LEX NOSTRA setki listów. Uprzejmie dziękujemy za okazane nam zaufanie. Staramy się, w miarę naszych najlepszych możliwości, czytać całą korespondencję na bieżąco i jak najszybciej na nią odpowiadać. Obecnie odpowiedź na list zajmuje nam nie więcej niż tydzień liczony od dnia wpływu listu do Fundacji. Jeżeli Państwa oczekiwanie na naszą odpowiedź się przedłuża prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 412 07 02. Zanim wykonacie Państwo telefon prosimy wziąć pod uwagę, że korespondencja zwrotna przesyłana jest przez nas listem zwykłym ekonomicznym, co znacząco wydłuża czas oczekiwania na odpowiedź z przyczyn niezależnych od Fundacji.
Bardzo prosimy o nie przesyłanie w listach oryginalnych dokumentów urzędowych, wyroków, aktów stanu cywilnego, aktów notarialnych itp. Do rozpatrzenia Państwa sprawy w zupełności wystarczą kopie dokumentów. W razie zaistnienia takiej potrzeby zwrócimy się do Państwa z wyraźną prośbą o dostarczenie do Fundacji dokumentacji w oryginale.
Możecie Państwo wesprzeć starania Fundacji i pomóc nam w pozyskiwaniu środków finansowych na korespondencję z Państwem. Działalność Fundacji LEX NOSTRA finansowana jest między innymi z dobrowolnych datków. Jeśli macie Państwo takie życzenie możecie przekazać darowiznę w dowolnej kwocie na konto w Banku Zachodnim WBK nr. WBKPPLPP PL98 1090 1030 0000 0001 1662 5224. Przypominamy, że w przypadku przekazania darowizny na organizację pożytku publicznego możecie Państwo skorzystać z ulgi podatkowej w wysokości 6 %.
Wesprzecie Państwo również działalność statutową naszej Fundacji przekazując nam 1 % swojego podatku. Wystarczy wpisać w deklarację podatkową numer naszego KRS 0000365293 lub skorzystać z bezpłatnego programu do wypełniania PIT-ów -> TUTAJ
Ulga podatkowa 6 % oraz przekazanie 1 % podatku mogą być dokonane niezależnie na tę samą organizację pożytku publicznego w jednym rozliczeniu podatkowym.
Serdecznie dziękujemy za wszelkiego rodzaju wsparcie i zachęcamy do kontaktu z naszą Fundacją.