Kilkuset pokrzywdzonych – prokuratura odmawia śledztwa !

Kolejny skandal w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Mokotów !

 

 

images-fundacja-totalfifn-230x172  

Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów od ponad roku firmuje bezprawne działania przeciw LEX NOSTRUM Sp. z o.o. i przetrzymuje dokumenty jej klientów,  a jednocześnie … odmawia wszczęcia dochodzenia w sprawie oszustwa kilkuset osób na miliony złotych.

 

W dniu 16.06.2011 r. wpłynęło do prokuratury zawiadomienie o przestępstwie na szkodę kilkunastu osób ( to znikoma część pokrzywdzonych, która zgłosiła się do Fundacji ) w postaci oszukania ich przez „Total – Finance” Sp. z o.o. na znaczne kwoty pieniędzy, poprzez świadome i celowe wprowadzenie w błąd przy zawieraniu umów sprzedaży ratalnej samochodów połączonej z umowami reklamy na tychże autach.

Kopię zawiadomienia  zamieszczamy poniżej.

 

Znając dotychczasową działalność Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów, nasze zawiadomienie złożyliśmy bezpośrednio w jednostce nadrzędnej – Prokuraturze Okręgowej w Warszawie.

 

Sprawa jednak trafiła do Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów, która już w dniu 21 .07.2011 r. zawiadomiła o odmowie wszczęcia dochodzenia. Taki szybko wydana decyzja wskazuje, iż nikt w prokuraturze nie zadał sobie trudu, by zapoznać się ze sprawą poszkodowanych na znaczne kwoty pieniędzy !

 

W dniu 27.10.2011 o godz. 9.15, Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów rozpozna nasze zażalenie na decyzje prokuratury.

Będziemy na bieżąco informować o tej bulwersującej sprawie.

 

Maciej Lisowski