Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

mikrofSzanowni Państwo!

Polskie media nagłaśniają patologię w polskim wymiarze sprawiedliwości od lat. Niestety, wyeliminowanie i usprawnienie ich nie jest tak łatwe jak byśmy chcieli. Zbulwersowani eksperci związani z tą dziedziną życia publicznego zaciskają zęby widząc całą sytuację. Rząd w ostatnich miesiącach wprowadził nowe reformy. To właśnie one miały zrealizować wszystkie tak mocno wyczekiwane cele. Wyeliminować patologię. Usprawnić wymiar sprawiedliwości. Czy tak się jednak rzeczywiście stało?

Prezes fundacji Lex Nostra, Maciej Lisowski, współautor książki o patologiach w polskim sądownictwie pt. „Prawo i pięść” postanowił uchylić rąbka tajemnicy w rozmowie z Polskim Radiem 24. Audycję Kulisy spraw prowadził Jerzy Jachowicz.

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do zapoznania się zarówno z audycją, jak i artykułem na stronie Polskiego Radia: https://www.polskieradio.pl/130/5561/Artykul/2168129,Kulisy-Spraw-O-sytuacji-w-polskim-sadownictwie

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: