Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku na pomoc potrzebującym opieki prawnej

Niezależna TelewizjaOstatnio pisaliśmy o podjętym przez pewne środowiska zamiarze zniszczenia Fundacji LEX NOSTRA oraz jej twórcy i dyrektora Macieja Lisowskiego. Na ten temat rozmawiał też z Maciejem Lisowskim Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmowy Janusza Zagórskiego z Maciejem Lisowskim z Fundacji Lex Nostra na temat prób niszczenia Fundacji i Macieja Lisowskiego.

Zapraszamy też do przeczytania artykułu na ten temat: „Kto chce zniszczyć Fundację LEX NOSTRA?”

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: