Porozumienie Fundacji LEX NOSTRA z Fundacją PATRIA

images-porozumienie-188x125

Fundacja LEX NOSTRA i Fundacja PATRIA zawarły porozumienie w zakresie współdziałania w podejmowaniu działań na rzecz rozwoju demokratycznego społeczeństwa oraz na rzecz przestrzegania praw człowieka i swobód obywatelskich.

W ramach tego porozumienia organizacje będą wzajemnie wspierać zarówno swoją działalność, jak również wspólnie uczestniczyć w pojedynczych interwencjach, oferując wsparcie i pomoc prawną.

Prosimy o wsparcie działań Fundacji poprzez przekazanie 1% podatku na cel OPP, wpisując na deklaracji podatkowej PIT – KRS 0000049932.

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: