Darmowy program do rozliczania PIT

NASZ KRS: 0000365293

Pomóż nam pomagać!

Rozlicz PIT on-line i podaruj 1% podatku Fundacji Lex Nostra!

Pobierz darmowy Program PIT, który poprowadzi cię krok po kroku – błyskawicznie sporządzisz swoje zeznanie podatkowe za 2019 rok i wyślesz je bezpośrednio do systemu e-deklaracje.gov.pl.

Jak przekazać 1% podatku Fundacji Lex Nostra?

• Pobierz i uruchom darmowy program PIT lub wypełnij deklarację online
  • W rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku” wpisz nr KRS Fundacji: 0000365293
  • GOTOWE!

Bezpłatny program do rozliczania PIT

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

1% Twojego podatku to 100% pomocy osobom poszkodowanym przestępstwem

Zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji LEX NOSTRA, która skutecznie pomaga osobom poszkodowanym przez wymiar sprawiedliwości, urzędników i instytucje państwowe. Przekazując nawet niewielką sumę na działalność organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Skutecznie pomagamy:

– indywidualnym osobom i organizacjom poszkodowanym przez wymiar sprawiedliwości, urzędy i instytucje państwowe,

– osobom starszym,

– dzieciom, które ponoszą konsekwencje błędów dorosłych,

– osobom przebywającym w jednostkach penitencjarnych.

Jesteś emerytem lub rencistą?

Miło nam poinformować, że znaczącemu ułatwieniu uległ sposób przekazywania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego przez emerytów i rencistów.

Wystarczy, by emeryci i renciści, którzy nie korzystają z żadnych odliczeń, złożyli w urzędzie skarbowym oświadczenie ze wskazaniem nazwy i numeru KRS organizacji pożytku publicznego, której chcą przekazać 1% swojego podatku.

Rozliczenia dokona za nich Urząd Skarbowy, na podstawie dokumentów dostarczonych przez ZUS.

Nie będzie już konieczne wypełnianie druku PIT – 37.

Mogą Państwo również pomóc Fundacji na inne sposoby.
Więcej informacji na ten temat: https://fundacja.lexnostra.pl/index.php/2019/03/27/pomoz-fundacji/

jestes-emerytem-lub-rencista

Dla deklaracji PIT-WZ:

kliknij w obrazek pobierz dokument w PDF oraz wydrukuj, wypelnij i wyślij