Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

zmudaZ radością informujemy, że do grona Rady Programowej Fundacji LEX NOSTRA dołączył wielokrotny reprezentant Polski, wybitny piłkarz – Władysław Antoni Żmuda. Poniżej zamieszczamy film, w którym nowy członek naszej Rady Programowej zachęca do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji LEX NOSTRA. A na zdjęciu: Władysław Antoni Żmuda i Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski w trakcie spotkania w warszawskiej siedzibie Fundacji.

Kategorie: Aktualności, Polecamy