Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku na pomoc potrzebującym opieki prawnej

rdc4 marca Maciej Lisowski, Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA, gościł w audycji „Wieczorne Polaków rozmowy” na antenie Radia Dla Ciebie.

Wstrząsająca historia trzynastoletniej Karoliny, która stanęła przed koniecznością spłaty 20 tysięcy złotych długu odziedziczonego po zmarłym ojcu, stała się pretekstem do poważnej rozmowy na temat sytuacji dzieci wkraczających w dorosłe życie z bagażem zobowiązań i problemów prawnych powstałych w wyniku błędów i zaniedbań ze strony rodziców.

Zapraszamy do wysłuchania audycji (plik .mp3)

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: