Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

przesylki-sadoweOd początku roku przesyłki sądowe i prokuratorskie dostarczane są nie przez Pocztę Polską i dobrze nam znanych listonoszy, lecz przez spółkę Polska Grupa Pocztowa i jej partnerów. Kłopotów jest co nie miara i nie zanosi się na poprawę sytuacji.

Jest jednak prosty sposób na to, by zapobiec dalszej eskalacji problemów i usprawnić doręczanie korespondencji. Apelujemy do Premiera Donalda Tuska o działanie!

POBIERZ PETYCJĘ (PDF)

PODPISZ PETYCJĘ ONLINE

W mediach:

Radio Maryja: Problem z sądowymi przesyłkami naraża obywateli na straty – CZYTAJ ARTYKUŁ

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: