Dzięki staraniom fundacji Lex Nostra i jej wnioskowi do premiera Rzeczpospolitej Polskiej – Mateusza Morawieckiego, Stan Borys w połowie marca otrzymał specjalną emeryturę, która pozwoli mu na dalszą rehabilitację po udarze niedokrwiennym.

– Chciałem pracować do końca życia. Nie udało się, bo udar wyłączył mnie ze wszystkiego. I nie wiadomo, jak długo jeszcze nie będę mógł pracować – skomentował całą sytuację dla serwisu „Retro” artysta i twórca takich utworów jak „Jaskółka uwieziona”, czy „Anna”.

Stan Borys nie zapomniał również o naszej fundacji wysyłając prezesowi Maciejowi Lisowskiemu specjalne podziękowania, które publikujemy poniżej.

Podyikowania