Maciej Lisowski: Dlaczego usiłują „wrobić mnie” w tzw. aferę wizową.

Szanowni Państwo,

po publikacji 13 lutego 2022r. (wieczorem) artykułu na stronie Fundacji LEX NOSTRA pt.:

„Wizy do Polski z autoryzacją rosyjskich służb?!”,

w następnym dniu strona Fundacji LEX NOSTRA została zniszczona.

Została zniszczona tak profesjonalnie, że dopiero we wrześniu 2022r. mogliśmy ją częściowo odtworzyć.

W międzyczasie miały miejsce niezwykle brutalne ataki na mnie, moją rodzinę i Fundację LEX NOSTRA, co opisałem w artykule:

„Dyrektor Maciej Lisowski był otruty! – stanowisko biegłych sądowych”

Nie jest to zachętą dla udzielających mi pomocy lekarzy, ale jeden z autorów opinii lekarskiej potwierdzającej otrucie mnie, doktor Witold Bednarski, człowiek nie mający wcześniej problemów zdrowotnych, w październiku 2023r. nagle i niespodziewanie zmarł na rozległy zawał serca… Po prostu upadł w szpitalu, w którym pracował i nie odzyskał już przytomności. Czy jego nagła śmierć miała związek z wydaną przez niego opinią lekarską na mój temat? – nie wiem, podaję fakty.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że obecny atak na mnie i Fundację LEX NOSTRA związany jest z moimi wcześniejszymi publikacjami.

Moje publikacje z lat 2015-2022 dotyczące „afery wizowej”

Nie mam wątpliwości, że ordynarne kłamstwa publikowane i powielane na mój temat („13 wyroków karnych”, „odwiedzanie Ambasady Rosji”, etc.) i olbrzymie starania „zrobienia ze mnie rosyjskiego agenta” mają z tym związek.

Szanowni Państwo,

Co dalej się wydarzy, pozostawiam Bożej opiece, niemniej jednak w najbliższym czasie opublikuję ciąg dalszy opisywanych wcześniej spraw związanych w wizami do Polski.

Z poważaniem

Maciej Lisowski

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

Od 2010 r. wspieramy osoby pokrzywdzone przez prawo i urzędy. Pomagamy osobom pokrzywdzonym przez przestępstwa. Chronimy dzieci. Od 2020 r. nie otrzymujemy na nasze działania środków publicznych (za wyjątkiem 1,5%).
Prosimy Państwa o wsparcie Fundacji LEX NOSTRA poprzez przekazanie na naszą działalność 1,5% podatku. Wystarczy w odpowiednim polu wpisać nasz numer KRS: 0000365293.
Można pobrać też nasz darmowy program do rozliczania PIT.