zukowie-w-polityce

Polski sąd słucha Łukaszenki? „Przeciwnicy polityczni p. Andrzeja dopadli go wśród nas. I uczynili to rękoma tylko jednej osoby – naszego rodaka, polskiego sędziego” – w serwisie wPolityce.pl ukazał się obszerny artykuł na temat sytuacji Andrzeja Żukowca. Przytoczono w nim także oficjalne oświadczenie Macieja Lisowskiego, Dyrektora Fundacji LEX NOSTRA.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: