parezja-wywiad-z-maciejemZachęcamy do przeczytania ciekawego wywiadu z Maciejem Lisowskim, przeprowadzaonego przez Pawła Kubalę dla serwisu Parezja.pl. „.

Załozyciel i dyrektor Fundacji Lex Nostra mówi w nim między innymi o tym, jak uzdrowić obecną sytuację polskiego wymiaru sprawiedliwości, opowiada o absurdach jego funkcjonowania oraz podpowiada w jaki sposób można wspomóc działania Fundacji.

Całą wywiad można przeczytaj tutaj: http://parezja.pl/wywiad-z-maciejem-lisowskim/

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: