pytaniesniadanie-komornicyKomornicy postanowili rozprawić się z negatywnym wizerunkiem swojego zawodu. W związku z tym powstał spot reklamowy pod hasłem „Komornik nie zabiera, komornik oddaje”.

O pracy komornika w „Pytaniu na śniadanie” rozmawiają: Robert Damski, Rzecznik Prasowy Krajowej Rady Komorniczej oraz Maciej Lisowski, Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA.

Zapraszamy do oglądania materiału: „Komornik nie zabiera, komornik oddaje”

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: