Życzenia z okazji Bożego Narodzenia

W tych wyjątkowych dniach, gdy świat zwalnia swój bieg, aby świętować Boże Narodzenie, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia w imieniu całego zespołu Fundacji LEX NOSTRA.

Niech ten święty czas przyniesie Państwu spokój i nadzieję, a pamięć o narodzeniu Chrystusa przypomina nam o sile miłosierdzia, sprawiedliwości i niesienia pomocy bliźnim. Życzymy, aby te święta były okazją do głębokiej refleksji oraz odnalezienia wewnętrznego spokoju, który pozwoli na pokonywanie wszelkich trudności. Niechaj otoczenie bliskich osób, ciepło domowego ogniska i radość z małych rzeczy staną się źródłem siły w nadchodzącym roku.

Zachęcamy również do podzielenia się tą radością i ciepłem z tymi, którzy w tych świątecznych dniach mogą czuć się samotni lub zapomniani. Pamiętajmy, że Boże Narodzenie to czas, który przypomina nam o wartościach takich jak miłość bliźniego i solidarność.

Jednocześnie bardzo dziękujemy za wszystkie życzenia, jakie otrzymujemy mailem, na Facebooku, SMSami oraz pocztą tradycyjną. Przykładowe kartki poniżej: