Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku na pomoc potrzebującym opieki prawnej

posełgorskiTajemniczy ładunek pod autem członka Rady Fundacji LEX NOSTRA! Mechanicy sprawdzający samochód wielkopolskiego posła Tomasza Górskiego znaleźli pod autem tajemniczy pakunek wyglądający jak bomba! Do akcji wkroczyli policjanci i pirotechnicy!

Tomasz Górski jest członkiem Rady Fundacji LEX NOSTRA, przedsiębiorcą, od 2005 roku pełni mandat poselski z okręgów województwa wielkopolskiego.

Kategorie: Aktualności