ministerstwo3

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski, na zaproszenie Ministerstwa Sprawiedliwości, uczestniczył w odbywającej się w w resorcie nadzorowanym przez Ministra Zbigniewa Ziobro konferencji prasowej poświęconej planom Ministerstwa w zakresie zaostrzenia kar dla osób odpowiedzialnych za przestępstwa i wykroczenia drogowe. Poniżej prezentujemy link do publikacji zawierającej opis konferencji i proponowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości zmian prawnych, jak i dwa zdjęcia z konferencji:

ministersprawi1

minister2