Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski na świątecznym spotkaniu ugrupowania Wolni i Solidarni!

2 grudnia 2016 roku w Warszawie odbyło się świąteczne spotkanie wigilijne partii i koła poselskiego Wolni i Solidarni. W spotkaniu wzięli udział: lider WiS – poseł na Sejm RP Kornel Morawiecki, posłanka WiS Małgorzata Zwiercan (przewodnicząca sejmowej Komisji Polityki Senioralnej), działacze i sympatycy ugrupowania. Wśród gości obecny był również Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski, będący zarazem asystentem społecznym Posła na Sejm RP Kornela Morawieckiego. Grudniowe spotkanie było dla środowiska politycznego WiS tym bardziej istotne, że kilka dni temu zapadła oficjalna sądowa decyzja o rejestracji partii Wolni i Solidarni. Na zdjęciu powyżej: lider WiS, poseł Kornel Morawiecki i Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski, w kuluarach warszawskiego spotkania.