Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski gościem na obchodach 25-lecia działalności Radia Maryja!

W minioną sobotę, 3 grudnia 2016 roku, Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski wziął udział w Mszy Świętej i uroczystych obchodach z okazji 25 lat istnienia Radia Maryja. W uroczystości uczestniczyli m.in. Prezydent RP Andrzej Duda, licznie zgromadzeni reprezentanci rządu, posłowie, senatorowie, samorządowcy. Spotkanie było okazją do spotkania Dyrektora Fundacji LEX NOSTRA Macieja Lisowskiego z założycielem i dyrektorem toruńskiej rozgłośni, ojcem Tadeuszem Rydzykiem, przedstawicielami rządu i parlamentu, oraz osobami blisko związanymi z Fundacją LEX NOSTRA (na zdjęciach m.in. polityk Gabriel Janowski i społecznik, doktor Adam Sandauer). Poniżej fotorelacja z uroczystości.

rm1 rm2

rm3 rm4