dziendobrytvn-niepełnosprawny-dziecko-lisowski

Sąd pierwszej instancji pozbawił go władzy rodzicielskiej. Niepełnosprawny, po wylewie, ojciec walczy o prawo do widywania się z synem. Zapadł wyrok kierujący sprawę do ponownego rozpatrzenia. Czy niepełnosprawność może być powodem do odebrania praw rodzicielskich? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, gościem był Maciej Lisowski – dyrektor Fundacji Lex Nostra.

ZOBACZ MATERIAŁ

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: