superstacja-logo17 lipca 2014 w lokalu Stowarzyszenia Wolnego Słowa odbyła się zorganizowana przez Stowarzyszenie i Fundację LEX NOSTRA konferencja pod hasłem: „Pomiędzy niezależnością a bezkarnością – rzecz o prokuraturze”.

Ten sam temat poruszyła we wczorajszym „Raporcie” telewizja Superstacja. Sprawę przewlekłości postępowań, bezpodstawnych zatrzymań i bezzasadnych zarzutów komentował Maciej Lisowski, dyrektor Fundacji.

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: