Fundacja LEX NOSTRA obecna na Giełdzie Pracodawców Uczelni Łazarskiego

Giełda Pracodawców to wydarzenie organizowane przez Dział Praktyk i Karier Uczelni Łazarskiego, w którym corocznie bierze udział kilkadziesiąt firm. 24 października 2017 roku pracodawcy zaprezentowali studentom Wydziału Ekonomii i Zarządzania, Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Medycznego oferty pracy i praktyk w swoich organizacjach. Wśród prezentujących oferty pracy, staży i praktyk podmiotów znalazła się również Fundacja LEX NOSTRA. Na Giełdzie pracodawców Fundację reprezentowały Katarzyna Gad i Karolina Kempa.

Głównym celem Giełdy Pracodawców jest promocja aktywnych postaw na rynku pracy oraz ułatwienie studentom i absolwentom nawiązania bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami poszczególnych instytucji. Odwiedzenie targów daje możliwość zapoznania się z ofertami przygotowanymi przez pracodawców oraz złożenia dokumentów aplikacyjnych, a także uzyskania rad dotyczących przebiegu rekrutacji. Uczestnictwo w Giełdzie Pracodawców to okazja do poczynienia pierwszych kroków na rynku pracy oraz szansa na świadomy wybór dalszej ścieżki zawodowej, możliwość uzyskania porady doradcy zawodowego lub zapisanie się na indywidualne konsultacje, poszerzenie wiedzy o możliwości pracy w strukturach Unii Europejskiej.